پدر نكونام پس از حضور در تمرین استقلال از رسانه ها گلایه کرد و گفت: «از پسرم مغرضانه انتقاد می كنند.»

نویسنده: nooshin nnnn

 

پدر نكونام پس از حضور در تمرین استقلال از رسانه ها گلایه کرد و گفت: «از پسرم مغرضانه انتقاد می كنند.»


پدر جواد نكونام در تمرین یكشنبه استقلال با پورشه پسرش به تمرین استقلال آمد. پدر نكونام یك استقلالی است و یكی از دلایل آمدن جواد به استقلال پدرش بود. او از انتقاداتی كه این روزها به جواد می شود ناراحت است.


حاج آقا نکونام درباره این انتقادات گفت: «بعضی ها واقعا نمی دانم چرا مغرضانه از پسرم انتقاد می كنند. پسرم بر سر اینكه در اسپانیا بماند، به استقلال بیاید یا قطر برود، یك ماهی درگیر بود. او یك ماه تمرین نكرده بود و فقط چند دقیقه در آكادمی تیم های ملی تمرین می كرد. بازیكنی كه از سن 30 می گذرد سخت است كه بدنش را در شرایط بازی نگه دارد. جواد بدون اینكه تمرینی كند برای استقلال بازی كرد.»


در هفته های گذشته انتقاد کردند كه نكونام پا به سن گذاشته و دیگر نمی تواند برای تیم ملی بازی كند. پدر نکونام در واکنش به این حرف ها گفت: «چه كسی به جای جواد بازی كند؟ اگر حقیقی را مثال می زنید باید بگویم كی روش از اول روی جواد حساب كرده و نمی آید كه در كوران بازی ها از یك تركیب دیگر استفاده كند. یا از اول از بازیكن دیگری استفاده می كردند یا الان كه جواد بازی می كند حمایت كنند. مگر جواد كم بازی خوب برای تیم ملی انجام داد.»


او درباره تحریم رسانه ها از سوی نكونام و دیگر ملی پوشان هم واكنش نشان داد: «من بعد از بازی لبنان اصلا روزنامه ها را نخواندم چون می دانستم بعضی از روزنامه ها مغرضانه انتقاد می كنند. وقتی فشار زیاد باشد معلوم است كه این اتفاقات می افتد.»

 

() نظرات

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic