جلسه سه بازیکن تیم ملی با رسانه‌ها!

نویسنده: nooshin nnnn

 

جلسه سه بازیکن تیم ملی با رسانه‌ها!

با بازگشت سرمربی تیم ملی فوتبال به ایران، وی به همراه سه بازیکن و رئیس فدراسیون با رسانه ها جلسه ای برگزار می کنند.

برای حل مشکل پیش آمده بین بازیکنان تیم ملی و رسانه‌ها، فدراسیون فوتبال در تلاش است تا به محض بازگشت کارلوس کی‌روش به تهران جلسه‌ای مهم را تشکیل دهد. در حال حاضر هجمه انتقادها از تیم ملی و فدراسیون فوتبال بابت شکست مقابل لبنان و نتایج اخیر به شدت افزایش یافته است.


همچنین رسانه‌ها اعتقاد دارند در ماجرای سکوت بازیکنان تیم ملی، فدراسیون یکی از مقصران اصلی است چرا ‌که اگر آنها مانع این اقدام ملی‌پوش‌ها می‌شدند، نه تنها اختلافی بین رسانه‌ها و تیم ملی پیش نمی‌آمد، بلکه ایران در آستانه بازی با لبنان با تمرکز بیشتری به کار ادامه می‌داد.


بعد از افزایش اختلافات بین بازیکنان تیم ملی و رسانه‌ها، کارلوس کی‌روش از مسئولان فدراسیون فوتبال درخواست کرد تا سریعا به حل این مشکل کمک کنند. او این پیشنهاد را در جلسه با کفاشیان داد. در همین راستا، مسئولان فدراسیون اخیرا با 3 تن از بازیکنان تیم ملی از جمله نکونام و رحمتی به صورت تلفنی حرف زده‌اند تا آن‌ها زمانی را برای جلسه با رسانه‌ها اعلام کنند.


قرار است پس از بازگشت کارلوس کی‌روش از پرتغال، این جلسه برگزار شود. قرار است علاوه بر سردبیران رسانه‌های مختلف، علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال، 3 بازیکن تیم ملی و همچنین مدیر روابط عمومی فدراسیون حضور داشته باشد تا مشکلات حل و فصل شود.

 

() نظرات

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic