احتمال بازی دوستانه استقلال با لس انجلس بلوز در امریکا

نویسنده: nooshin nnnn

 نشست خبرى جواد نکونام در باشگاه استقلال برگزار شد.

برای بازی دوستانه با لس انجلس بلوز
تیم استقلال به امریکا میرود؟
هزینه سفر به آمریکا نیز توسط مسئولان باشگاه لوس آنجلس بلوز پرداخت خواهد شد اما هنوز مشخص نیست که آبی ها بتوانند برای برگزاری این بازی به ینگه دنیا سفر کنند یا خیر
داریوش یزدانی مربی، بازیکن تیم لس آنجلس بلوز آمریکا پیشنهاد برگزاری یک بازی دوستانه بین استقلال و این تیم راداده که با موافقت مدیرعامل آبی ها همراه شده است.

به گزارش گل، داریوش یزدانی که اکنون به عنوان مربی، بازیکن درتیم لوس آنجلس بلوز آمریکا فعالیت می کند پیشنهاد برگزاری یک بازی تدارکاتی با استقلال را به مدیرعامل باشگاه استقلال داده است که فتح الله زاده نیز با انجام بازی موافقت کرده است. یزدانی پیش تر موافقت مسئولان باشگاه لوس آنجلس بلوز را هم برای برگزاری این بازی گرفته بود و بعد از آن طی تماسی با مدیرعامل باشگاه استقلال این پیشنهاد را به وی اعلام کرد و فتح الله زاده هم موافقت خود را با این بازی اعلام داشت.

این تیم در لیگ دسته دوم کشور آمریکا حضور دارد و مالکش یک ایرانی است که علاقه زیادی به جذب بازیکنان کشورمان و همچنین برگزای بازی های این چنینی دارد. هزینه سفر به آمریکا نیز توسط مسئولان باشگاه لوس آنجلس بلوز پرداخت خواهد شد اما هنوز مشخص نیست که آبی ها بتوانند برای برگزاری این بازی به ینگه دنیا سفر کنند یا خیر؟! معمولا سفر به آمریکا به محدودیت هایی رو به رو است و با اینکه فتح الله زاده دوست دارد در زمینه ورزشی با همه کشورها ارتباط برقرارکند اما شاید با وجود موافقت او این سفرانجام نشود. البته گفته می شود تا کنون هیچ ممانعتی با سفر استقلال به آمریکا صورت نگرفته و شاید این سفرسرانجام محقق بشود.

 

() نظرات

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic