تبلیغات
وبلاگ رسمی جواد نکونام وبلاگ رسمی جواد نکونام - الغرافه 2 میلیون یورو به استقلال می دهد، 3 میلیون به نکونام
 

الغرافه 2 میلیون یورو به استقلال می دهد، 3 میلیون به نکونام

نویسنده: nooshin nnnn

 

الغرافه 2 میلیون یورو به استقلال می دهد، 3 میلیون به نکونام

مبلغ پیشنهادی الغرافه خیلی بالا است و باشگاه بحران زده استقلال را سر و سامان می دهد. با جدایی جواد اما استقلال در خط میانی با مشکلاتی دست و پنجه نرم خواهد کرد

جواد نکونام هافبک دفاعی استقلال با یک پیشنهاد وسوسه انگیز از استقلال مواجه شده و باشگاهی که نکو را می خواهد الغرافه است.

به گزارش سایت گل،به گفته یک منبع آگاه در باشگاه استقلال، باشگاه الغرافه قطر بدون هیچ واسطه ای نامه ای به باشگاه استقلال و داده تا نکونام را در ازای پرداخت دو میلیون یورو پول نقد جذب کند. این مبلغ با توجه به قیمت کنونی یورو در کشورمان حدود 5 میلیارد تومان می شود که علی فتح الله زاده با آن می تواند نیمی از خرج این فصل را جبران کند. باشگاه قطری در پیشنهاد وسوه انگیز خود مبلغ قابل توجه 3 میلیون یورو هم برای خود نکونام در نظر گرفته است.

از طرفی باشگاه استقلال دوست ندارد این شاه ماهی یا به قول فتح الله زاده قزل آلای فصل نقل و انتقالات را از دست بدهد برای همین می کوشد جواد را لااقل تا نیم فصل در استقلال حفظ کند ولی می گویند او بعد از دربی جدا خواهد شد. این وسط امیر قلعه نویی هم نقش کلیدی ایفا خواهد کرد. احتمالا پس از قطعی شدن جدایی فریدون زندی او پایش را در یک کفش خواهد کرد و مانع از جدایی نکو خواهد شد. مبلغ پیشنهادی الغرافه خیلی بالا است و باشگاه بحران زده استقلال را سر و سامان می دهد. با جدایی جواد اما استقلال در خط میانی با مشکلاتی دست و پنجه نرم خواهد کرد به خصوص اینکه در پست هافبک دفاعی بازیکن شاخصی در اختیار ندارد و پس از جدایی تیموریان با مشکلاتی رو به رو شد. حالا باید دید که سرنوشت نکو با استقلال چه خواهد شد.

 

() نظرات