تبلیغات
وبلاگ رسمی جواد نکونام وبلاگ رسمی جواد نکونام - ماجدی: نکونام قطعا تا نیم فصل از استقلال جدا نخواهد شد
 

ماجدی: نکونام قطعا تا نیم فصل از استقلال جدا نخواهد شد

نویسنده: nooshin nnnn

 


سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران در واکنش به شایعات جدایی جواد نکونام از این تیم تاکید کرد که نه نکونام و نه هیچ بازیکن دیگری تا پایان نیم فصل اول لیگ برتر از استقلال جدا نخواهند شد.

میرشاد ماجدی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در رابطه با آخرین اخبار از زمان برگزاری دیدار عقب افتاده دو تیم استقلال تهران و پیکان گفت: سازمان لیگ و فدارسیون فوتبال تاکنون زمانی به ما اعلام نکرده‌اند و با توجه به تعطیلی لیگ و مهمتر از آن برگزاری اردوی تیم ملی فوتبال این دیدار قطعا تا قبل از هفته هشتم لیگ برتر برگزار نخواهد شد.

وی افزود: من فکر می کنم اگر قرار به برگزاری این دیدار باشد سازمان لیگ این دیدار را بعد از پایان هفته هشتم برگزار خواهد کرد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه استقلال مخالفتی با لغو این دیدار نداشت، تصریح کرد: ما صد در صد با عدم برگزاری این دیدار مخالف بودیم. متاسفانه سازمان لیگ با این تصمیم خود 23 روز از تیم ما وقت گرفت و فکر می‌کنم ایجاد فاصله بین بازی‌های یک تیم که در کوران مسابقات است بسیار خطرناک به نظر می‌رسد. متاسفانه این تصمیم به نوعی ترمز استقلال را کشید و امیدوارم پس از این تعطیلات تیم ما با مشکلی مواجه نشود.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی براینکه آیا تلاشی برای عدم لغو این دیدار از سوی باشگاه استقلال صورت نگرفت گفت: سازمان لیگ تقریبا دو روز مانده به بازی با پرسپولیس این موضوع را به ما اعلام کرد و عملا فرصتی برای اعتراض نداشتیم اما با توجه به اینکه مباحث سیاسی مملکت بود و چاره دیگری وجود نداشت به ناچار این موضوع را پذیرفتیم.

ماجدی در رابطه با برنامه‌های استقلال برای تعطیلات پیش روی لیگ گفت: ما روز سه شنبه یک بازی تدارکاتی را با تیم پارسه انجام دادیم و پس از آن بازیکنان را به یک تعطیلات سه روزه فرستادیم. تمرینات ما طی امروز پیگیری می‌شود و طبق برنامه فردا به زیارت امام رضا(ع) در مشهد خواهیم رفت و روز دوشنبه نیز یک بازی تدارکاتی را با تیم فوتبال ابومسلم برگزار خواهیم کرد. برنامه تمرینی از روز سه شنبه به بعد نیز متعاقبا توسط سرمربی تیم اعلام خواهد شد.

وی همچنین در رابطه با وضعیت ترانسفر جواد نکونام و حاشیه‌های اطراف او به ایلنا گفت: من صحبت و انتقادی از جواد نشنیده‌ام اما از همین جا اعلام می کنم که بعید است تا پایان نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر هیچ بازیکنی از جمله جواد نکونام از جمع بازیکنان استقلال جدا شود. بی شک کادر فنی و سرمربی تیم برای تمام بازیکنان برنامه ریزی کرده و قطعا تا نیم فصل بازیکنی از جمع ما جدا نخواهد شد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال با اشاره به وضعیت مجتبی جباری هم گفت: مجتبی در حال فزیوتراپی و تمرینات خود زیر نظر کادر پزشکی تیم است و به نظر می‌رسد این بازیکن تا یک ماه آینده نیز شرایط بازی برای استقلال را پیدا کند.

وی در ادامه از پرداخت بخشی از قراردادهای بازیکنان استقلال پس از تعطیلات لیگ خبر داد و گفت: طی مذاکراتی که با مدیرعامل تیم داشته‌ایم به نظر می رسد بعد از تعطیلات پیش رو بخشی از قرارداد بازیکنان پرداخت شده تا مشکلات مالی به وجود آمده تا حدودی مرتفع شود.

ماجدی همچنین در رابطه با تغییرات هیات مدیره استقلال و حضور بهرام افشارزاده در این باشگاه گفت: من هم این موضوع را فقط از طریق رسانه‌ها شنیده‌ام و فکر می کنم حضور مدیران خوب و موفق تاثیر زیادی در یک باشگاه داشته باشد اما چیزی که برای ما کاملا واضح بوده تلاش های فتح‌اله زاده است که به تنهایی جور همه را می کشد.

وی در پایان در خصوص نتایج استقلال گفت: شاید برخی از هواداران ما از نتایج کسب شده ناراحت باشند اما آنها باید درک کنند بازیکنان در ابتدای فصل در چه شرایطی به تیم ما ملحق شدند. تیم ما به اندکی هماهنگی بیشتر نیاز دارند و مطمئنا با گذشت زمان شرایط بهتر و بهتر خواهد شد و تیم ما به سوی قهرمانی قدم خواهد برداشت.

 

() نظرات