تبلیغات
وبلاگ رسمی جواد نکونام وبلاگ رسمی جواد نکونام - اگر به نکونام بازی ندهند که آماده نمی شود
 

اگر به نکونام بازی ندهند که آماده نمی شود

نویسنده: nooshin nnnn

 

منصور پورحیدری     

منصور پورحیدری، پیشکسوت استقلال در تیم امسال مسئولیت ریاست کمیته فنی را بر عهده دارد. پورحیدری هم مانند بسیاری از پیشکسوتان دیگر استقلال و پرسپولیس از عملکرد ضعیف دو تیم ابراز نارضایتی می کند.
او که اعتقاد دارد سنگ پرانی هواداران دلیل اصلی نمایش ضعیف بازیکنان در نیمه دوم است، در مورد انتقاد شدید هواداران از هاشم بیک زاده می گوید: «در روز دربی هیچ یک از بازیکنان ما در حد خودشان نبودند و عملکردی که انتظار می رفت را به طور کامل اجرا نکردند. از طرفی دیگر فکر می کنم روی هاشم بیک زاده زیاد از حد حساس شده اند. او در دیدار با ملوان خیلی خوب کار کرد و جزو بهترین ها بود. حساسیت بیخودی روی بیک زاده به وجود آمده و چنین اتفاقاتی به نظر من بی انصافی است.»
او هم چنین در مورد عملکرد نکونام و دلیل تعویض نشدن او می گوید:« جواد 7، 8 سال از فوتبال ایران دور بوده و زمانی به استقلال اضافه شد که دوران بدنسازی و آماده سازی طی شده بود. اگر قرار باشد به جواد بازی ندهند که آماده نمی شود وگرنه برای قلعه نویی یا هر مربی دیگری فرقی نمی کند و بازیکن ناآماده را تعویض می کند. من اطمینان دارم جواد خیلی از این بهتر می شود.»

 

() نظرات