تبلیغات
وبلاگ رسمی جواد نکونام وبلاگ رسمی جواد نکونام - سرمربی استقلال قصد دارد، بازیکن سابق اوساسونا را نیمکت نشین کند تا تغییری در او ایجاد شود
 

سرمربی استقلال قصد دارد، بازیکن سابق اوساسونا را نیمکت نشین کند تا تغییری در او ایجاد شود

نویسنده: nooshin nnnn

 

میر قلعه نویی در خصوص جواد نکونام با سردر گمی روبرو شده زیرا قصد دارد این بازیکن را آماده در ترکیب تیم داشته باشد اما تا به حال هیچ تغییری در عملکرد وی دیده نشده است.


قلعه نویی از ابتدای بازی های لیگ روی حضور موفق این بازیکن، حساب ویژه ای باز کرد اما به فاصله گذشت 6 هفته از لیگ آن بازیکن که انتظار داشت را در ترکیب تیمش مشاهده نکرد. به همین دلیل وی اعلام کرده است که تصمیم دارد نکونام را نیمکت نشین کند. البته برخی معتقدند که سرمربی استقلال چنین اقدامی را انجام نمی دهد اما اعلام شده است که وی قصد ایجاد تغییر و تحولاتی را در این بازیکن و تیمش دارد و به همین دلیل چنین موضوعی را مطرح کرده است.


این درحالی است که برخی معتقدند حضور فریدون زندی در پست جواد نکونام وحتی جی لوید ساموئل در این پست می تواند از نکونام مثمر ثمرتر باشد زیرا بازیکن سابق اوساسونا نتوانسته است شرایط ایده آلی را در تیم ایجاد کند. اما برخی از اعضای تیم و دستیاران این مربی با اتفاق مخالف هستند و اعلام کردند در صورتی که نکونام در جریان بازی نباشد نمی تواند خود را با تیم هماهنگ کرده و با شرایط ایده آل روبرو شود. زیرا در صورت حضور دائمی اش در ترکیب تیم و هماهنگی بیشتر با دیگر بازیکنان احتمال تغییر شرایط برای وی وجود دارد اما در صورتی که نیمکت نشین شود هم روحیه اش به عنوان یکی از بازیکنان اصلی استقلال و تیم ملی افت می کند و این اتفاق در عملکرد فنی اش نیز تأثیر گذار است و این مسئله هم تیم را دچار مشکل می کند، هم این بازیکن را.

 

() نظرات