تبلیغات
وبلاگ رسمی جواد نکونام وبلاگ رسمی جواد نکونام - آبی پوشان پس از شنیدن خبر نقد شدن چک جواد به شدت ناراحت شده‌اند که چرا باشگاه بین بازیکنان فرق گذاشته و به نکونام پول داده است.
 

آبی پوشان پس از شنیدن خبر نقد شدن چک جواد به شدت ناراحت شده‌اند که چرا باشگاه بین بازیکنان فرق گذاشته و به نکونام پول داده است.

نویسنده: nooshin nnnn

 

در حالی که باشگاه استقلال از لحاظ مالی شرایط مناسبی ندارد، جواد نکونام بازیکن سرشناس این تیم مبلغ قابل توجهی از پول قراردادش را دریافت کرده است. نکونام هفته گذشته درصد قابل توجهی از مبلغ قراردادش را دریافت کرد و این در حالی است که باشگاه استقلال از لحاظ مالی دچار بحران است و تمامی بازیکنان این تیم هنوز حق و حقوق خود را دریافت نکرده‌اند. در این شرایط این که مسئولان باشگاه استقلال به نکونام پول داده‌اند، برای دیگر بازیکنان این تیم خوشایند نیست و آن ها پس از شنیدن این خبر به شدت ناراحت شده‌اند که چرا باشگاه بین بازیکنان فرق گذاشته و به نکونام پول داده است.


علی فتح‌الله‌زاده هم در روزهای اخیر تلاش کرده تا به باشگاه پول بیاورد ولی هنوز اتفاق جدیدی نیفتاده و بازیکنان استقلال هم منتظر هستند تا مشکلات مالی برطرف شود.

 

() نظرات