تبلیغات
وبلاگ رسمی جواد نکونام وبلاگ رسمی جواد نکونام - جواد نکونام انگیزه ای برای بازی در ایران ندارد
 

جواد نکونام انگیزه ای برای بازی در ایران ندارد

نویسنده: nooshin nnnn

 


جواد نکونام هافبک استقلال با شرایط خاصی راهی تیم استقلال شد و مبلغ قابل توجهی را دریافت کرد تاعلم روز فوتبال اروپا در استقلال پیاده کند و به تیم یاری برساند اما این اتفاق رخ نداد.

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جواد نکونام در حالی به استقلال پیوست که بالای یک میلیارد از مسئولان این تیم برای یک فصل تقاضا کرد و با اینکه اعضای باشگاه این موضوع را تکذیب می کنند اما این اتفاق رخ داده است و نکونام علاوه بر دریافت مبلغ قابل توجهی پول نقد قراردادی بالای یک نیم میلارد به امضا رسانده و نتوانسته است با شرایط ایده آلی روبرو شود.

این بازیکن در ۶ بازی گذشته بسیار ضعیف کار کرده است و با اینکه در ابتدای حضورش در تیم عنوان شد وی به دلیل تغییر بسیار زیاد در ترکیب تیم جا نیفتاده است اما بازی به بازی شرایط بدتر از قبل شد و این موضوع وضیعت را در تیم و در نزد مربیان تغییر داد زیرا امیر قلعه نوعی در ابتدا دائم از عملکرد نکونام تعریف و تمجید داشت اما در ادامه وضعیت متفاوت شد.

شایان ذکر است در آنالیزی که از عمکرد جواد نکونام از ابتدای فصل انجام شده شرایط کاملا متفاوت ارزیابی شده است زیرا اعلام شده است که جواد نکونام انگیزه زیادی برای بازی در لیگ ایران و فوتبال این کشور ندارد به همین دلیل نمیتواند خود را با شرایط استقلال و اوضاع این تیم وفق دهد.

این در حالی است که همه آبی ها تصور حضور موفق از سوی این بازیکن را داشتند اما این اتفاق رخ نداده وبی انگیزه گی از سوی این بازیکن از سوی مسئولان اعلام شده است.

 

() نظرات