تبلیغات
وبلاگ رسمی جواد نکونام وبلاگ رسمی جواد نکونام - نکونام و رحمتی کمک مالی استقلالی ها را به تبریز می برند
 

نکونام و رحمتی کمک مالی استقلالی ها را به تبریز می برند

نویسنده: nooshin nnnn

 

نکونام و رحمتی کمک مالی استقلالی ها را به تبریز می برند

جواد نکونام هافبک ملی پوش باشگاه استقلال و سید مهدی رحمتی قصد دارند پس از اینکه به ایران بازگشتند برای دیدار با زلزله زدگان شهرهای اهر، هریس و وررزقان راهی تبریز شوند.

به گزارش سایت گل،باشگاه استقلال اعلام کرده که حقوق یک ماه بازیکنان ، اعضای کادر فنی ودیگر مسئولان باشگاه را برای زلزله زدگان اختصاص خواهد یافت و از همین رو قراراست جواد نکونام ، کاپیتان تیم ملی کشورمان مبالغی را که باشگاه در نظر گرفته را خود شخصا به تبریز برده و به دست اهالی این شهرها برساند. مسئولان باشگاه استقلال تاکید بسیاری روی رسیدن این مبالغ به دست زلزله زدگان دارند و از همین رو نکونام را مامور کرده اند تا کمک های این باشگاه را به شهرهای مورد نظر برده و به دست آسیب دیدگان برساند.

گفته می شود مبلغ قابل توجهی از سوی استقلالی ها جمع آوری شده تا جهت بازسازی مناطق زلزله زده به کار گرفته بشود. نکونام نیز خود شخصا کمک قابل توجهی برای برای مردم آذربایجان اختصاص داده است. بدون شک کمک اهالی فوتبال به مردم آسیب دیده تبریز می تواند باری از روی دوش زلزله زدگان بردارد. به احتمال زیاد مهدی رحمتی دروازه بان تیم ملی کشورمان نیز نکو را در سفر به تبریز همراهی خواهد کرد. گفته می شود رحمتی نیز با نکونام به آذربایجان سفری خواهد داشت.

 

() نظرات