تبلیغات
وبلاگ رسمی جواد نکونام وبلاگ رسمی جواد نکونام - بی پولی عامل رضایت ژنرال برای جدایی نکونام از استقلال
 

بی پولی عامل رضایت ژنرال برای جدایی نکونام از استقلال

نویسنده: nooshin nnnn

 

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز به نقل از سایت گل، هنوز جوهر امضای کاپیتان تیم ملی روی برگه قراردادش با استقلال خشک نشده بود که پیشنهادهای اغوا کننده تیم های حاشیه خلیج فارس به نکونام به رسانه ها رسید. رقم های اعلام شده چیزی نبود که بتوان از آن عبور کرد و با توجه به قراردادهایی که بازیکنانی مثل تیموریان و عقیلی با تیم های قطری بسته بودند هیچ کس به صحت ارقام منتشره شک نمی کرد. با این حال مدیرباشگاه استقلال خیلی زود اعلام کرد نکونام فروشی نیست تا شاید قال قضیه را بکند اما انگار مشتریان دست به نقد عرب بد جوری پای نکو نشسته اند و بی خیال او نمی شوند.

در این بین همه منتظر واکنش امیر قلعه نویی سرمربی استقلال به این مساله بودند اما قلعه نویی هم مثل فتح الله زاده گفت به نکو نیاز دارد. اما این پایان ماجرا نیست و به نظر می رسد قلعه نویی چندان بدش نمی آید تا جواد را با یک رقم خوب ترانسفر کند و البته فتح الله زاده هم دوست دارد با این کار به نوعی درآمدزایی کرده باشد و پز بدهد که مثلا نکونام را یک میلیارد خریده و سه میلیارد فروخته است. ظاهرا قلعه نویی دوست دارد تا با پول انتقال نکو بخشی از قرارداد بازیکنان تیم که تا حالا پرداخت نشده داده شود و مشکلات مالی تیم برطرف شود. او دیشب در برنامه 90 حسابی از نکو تعریف کرد و گفت دوست ندارد او را به تیم دیگری بدهد؛ اما نکته مهم بی پولی بی سابقه آبی پوشان است؛ تیمی که در درآمدزایی موفق نبوده و چشم به سازمان ورزش دارد.

از طرفی نکونام به لحاظ فنی نتوانسته کمک چندانی به تیم استقلال کند و انتظار هواداران این تیم به علاوه کادر فنی را برآورده نکرده است. این در حالی است که حضور این بازیکن در استقلال سطح توقعات را هم از آبی پوشان به شدت افزایش داده است. به زودی جلسه ای باحضورنکونام، قلعه نویی و فتح الله زاده برگزار خواهد شد و از خروجی این جلسه مشخص می شودکه نکو در جمع آبی ها می ماند یا نه. جالب اینکه خود نکونام بیشتر از همه به ماندن در ایران علاقه مند است. سال سال جام جهانی است و کاپیتان تیم ملی هم چندان حوصله حضور در لیگ متوسطی مثل قطر را ندارد!

 

() نظرات