تبلیغات
وبلاگ رسمی جواد نکونام وبلاگ رسمی جواد نکونام - بیانی: حق مسلم استقلال مقابل مس برد بود/ نکونام هنوز از آن بازیکن آرمانی فاصله دارد
 

بیانی: حق مسلم استقلال مقابل مس برد بود/ نکونام هنوز از آن بازیکن آرمانی فاصله دارد

نویسنده: nooshin nnnn

 

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، شاهرخ بیانی، پیشکسوت و آنالیزور استقلال از بازی استقلالی‌ها مقابل مس‌کرمان رضایت داشت و گفت: بازی بدی نبود و بیشتر از یک امتیاز حق ما بود. در آن شرایط و با این که چند نفری از بچه‌های‌مان هنوز به طور صددرصد آماده نیستند و مقابل تیمی ظاهر شدیم که پس از سه شکست تنها برای گرفتن امتیاز آمده بود. در کل بازی سختی بود. ما خوب بودیم شاید آن تیم رویایی نبودیم ولی دیدید که سه بار به تیر کوبیدیم و گل صحیح ما متاسفانه مورد قبول واقع نشد و در ضمن یک پنالتی برای استقلال را هم نگرفتند. خسرو حیدری و جانواریو از بهترین‌های میدان بودند.

آنالیزور استقلال درخصوص این که خط هافبک استقلال هنوز نتوانسته توقعات را برآورده کند افزود: کاملا درست است مثلا جواد نکونام هنوز به آن شرایط ایده‌آل خود نرسیده و یکی از بهترین هافبک‌های دفاعی ماست. نکونام هنوز از آن بازیکن آرمانی هواداران فاصله دارد.

در کل در کرمان بازی کردن آسان نیست علی‌الخصوص در آن هوا و تحت فشار سنگین هوا. کادرفنی از تیم رضایت داشت خصوصا از خط دفاعی که کم نگذاشتند.

 

() نظرات