تبلیغات
وبلاگ رسمی جواد نکونام وبلاگ رسمی جواد نکونام - انتقاد پنهانی امیرقلعه نوعی از نکونام
 

انتقاد پنهانی امیرقلعه نوعی از نکونام

نویسنده: nooshin nnnn

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران امیر قلعه نوعی سرمربی تیم استقلال، با شرایط خاص و امیدواری‌های بسیار زیاد با حضور نکونام در استقلال موافقت کرد اما این اتفاق رخ نداد و سرمربی تیم استقلال با شرایط متفاوتی روبرو شده است زیرا نکونام آن بازیکن آماده‌ای نیست که امیر قلعه نوعی به آن احساس نیاز داشت و قصد داشت با حضور وی جای خالی تیموریان را پر کند.


 

 نکونام بسیار نا آماده و کند برای استقلال بازی می‌کند و از آن بازیکنی که استقلالی‌ها انتظارش را داشتند فاصله زیادی دارد.در این خصوص امیر قلعه نوعی صحبتی را انجام نمی‌دهد اما شنیده می‌شود که وی در گفتگویی خصوصی با جواد نکونام از این بازیکن خواسته است تا شرایط را برای خود در ترکیب این تیم تغییر دهد زیرا با این اوضاع به هیچ وجه نمی‌تواند در ترکیب استقلال به موفقیت برسد.

 

 شایان ذکر است: امیر قلعه نوعی به نکونام اعلام کرده است توقع حضور بازیکن دیگری را در ترکیب استقلال داشت اما در حال حاضر شرایط برای وی تغییر کرده است و  تیم با بازیکنی روبرو شده است که انتظارش نمی‌رفت. سرمربی استقلال از نکونام خواست تا شرایطی فراهم کند که وضعیت وی در آینده بهتر شود زیرا با ادامه این روند وی نمی‌تواند به استقلال و پستی که این بازیکن در آن حضور دارد امیدوار باشد.

 

() نظرات