تبلیغات
وبلاگ رسمی جواد نکونام وبلاگ رسمی جواد نکونام - نکونام : پیشنهاد قطری‌ها هر چقدر باشد استقلال را ترک نمی‌کنم
 

نکونام : پیشنهاد قطری‌ها هر چقدر باشد استقلال را ترک نمی‌کنم

نویسنده: nooshin nnnn

 

جواد نکونام در بازی با ذوب‌آهن نسبت به بازی قبل خود خیلی بهتر بازی کرد. کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران که آرام آرام به شرایط ایده‌آل نزدیک می‌شود بازی سه‌شنبه شب را اینگونه توصیف می‌کند: «در نیمه اول بسیار خوب بودیم و در نیمه دوم هم موقعیت‌های زیادی برای گلزنی داشتیم اما نتوانستیم از آنها به خوبی استفاده کنیم. در نهایت در دقیقه 80 و با استفاده به‌موقع از کناره‌های زمین توانستیم به گل برسیم. در مجموع باید بگویم که بازی خوبی انجام دادیم و روز به روز هم بهتر می‌شویم. خیلی به این استقلال امیدوارم.»
نکونام برای رسیدن به شرایط ایده‌آل فرصت می‌خواهد. او در ادامه حرف‌هایش گفت:‌ »پس از پیوستن به استقلال تنها دو روز تمرین کردم و هنوز برای هماهنگ شدن و آمادگی کامل به زمان نیاز دارم. من نیاز دارم که چندین بازی دیگر انجام دهم تا کاملا در شرایط مسابقه قرار بگیرم ولی مطمئنم که روز به روز بهتر می‌شوم.»
نکونام که دوست ندارد درباره نحوه جدایی‌اش از تیم اوساسونا صحبتی با رسانه‌ها داشته باشد معتقد است که با 3 هفته نمی‌توان از اینکه چه تیمی مدعی است حرفی به میان آورد. جواد حرف‌هایش را اینگونه ادامه داد: «تازه هفته سوم لیگ برتر است و نمی‌شود از هم‌اکنون درباره مدعیان قضاوت کرد. همه تیم‌ها می‌توانند رقیب ما باشند ولی ما بازی به بازی بهتر شده‌ایم و روند رو به رشدمان کاملا مشخص است.»
نکونام در پایان و در پاسخ به این سوال که با توجه به پیشنهاد وسوسه‌انگیز قطری‌ها احتمال دارد که او در نیم‌‌فصل از استقلال جدا شود؟ گفت: «پیش از پیوستن به استقلال هم از قطر پیشنهاد داشتم و پیشنهاد آنها پابرجاست ولی من به‌عنوان یک استقلالی دوست داشتم که در استقلال بازی کنم و به این تیم آمدم و مطمئنا در نیم‌فصل از این تیم جدا نخواهم شد. پیشنهاد قطری‌ها هر چقدر هم که زیاد باشد من این فصل در استقلال خواهم ماند. مطمئن باشید تا پایان فصل برای استقلال بازی خواهم کرد.

 

() نظرات